Hakkımızda

Sigortacılık dünyasında öncü ve güvenli yarın için bir marka olan Gökçen Sigorta, 2000 yılında Mehmet Faruk GÖKÇEN tarafından kuruldu. Gökçen Sigorta yenilikçi, çözüm odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

Deniz, kara, hava ve demiryolu taşımaları için tam güvence sağlayan Gökçen Sigorta, depoda bekleme, yükleme ve boşaltma süreçlerinde mallarınızı her tür hasara karşı teminat altına alırken yurt dışı ve yurt içi taşımalarda en uygun ve akılcı sigorta çözümlerini sunuyor.

Taşımacılık alanındaki sigorta çözümlerinin dışında yangın, kasko, trafik, ferdi kaza, mühendislik ve sağlık sigortalarında da üstün kaliteli hizmet sunan Gökçen Sigorta, hasarda hızlı ve eksiksiz ödeme yapmayı garanti ediyor.

Acentelik yelpazesinde HDI Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Quick Sigorta ve Doğa Sigorta acentelikleri bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Basit ve net çözümler üreterek, iletişimi kolay bir şirket olmak,

Yenilikçi ürün ve satış teknikleri ile değişen dünyada daha fazla sigortalıya ulaşmak,

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyip sektör lideri sigorta şirketleri ile  yaptığımız ortaklılar ile bunları karşılamak,

Karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir bir büyüme sağlamak,

Gökçen Sigortayı herkesin tercih ettiği ve bildiği bir marka haline getirmek.

Misyonumuz

Toplumda sigorta bilincini ve kültürünü arttıran, yaygın dağıtım kanalı ile potansiyeli yüksek ve müşteri odaklı anlayışa önem veren, kurumsal ve güçlü yapısı ile güveni temsil eden, çalışanlarına ve iş ortaklarına değer katan ve tüm bu olgu ile sigortalılarına her zaman en hızlı servis veren bir şirket olmak